سوالات متداول

بله. خوشبختانه نزدیک به 30 سال است که دزدگیر منزل پارادوکس بدون هیچ مشکلی از کانادا خریداری می شود و وارد کشور عزیزمان می شود. جهت تشخیص اصلی بودن می توانید محصول مد نظر را با سایت اصلی تولید کننده از نظر شکل ظاهری و کیفیت مقایسه کنید: WWW.PARADOX.CA

دزدگیر منزل پارادوکس دارای 4 سال گارانتی تعویض و تعمیر می باشند.

خرید دزدگیر منزل، بر خلاف سایر تجهیزات الکترونیکی، خرید کالا نیست و برای هر محیطی با توجه به شرایط داخلی محیط و موقعیت خارجی آن، باید بررسی تخصصی شود. برای اطلاع از دزدگیر اماکن مورد نیاز و هزینه آن می توانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید تا پس از مشاوره جامع و تخصصی، هزینه ها خدمتتان اعلام گردد. برای تماس می توانید کلیک فرمایید.

دزدگیر منزل یا دزدگیر اماکن پارادوکس، تفاوت های مهم قابل توجهی با سایر دزدگیرها دارد که به صورت تخصصی در قسمت "چرا پارادوکس ؟ " بررسی شده است، در ضمن می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا مهندسین مشاور شرکت به طور کاملتر توضیحات لازمه را ارائه دهند.

خیر. یکی دیگر از امتیازات منحصر بفرد دزدگیر منزل پارادوکس، نصب تخصصی آن است که فقط توسط متخصصانی که دوره های آن را به طور کامل گذرانده اند انجام می شود و ریسک نصب آسان با دفترچه راهنما را ندارد.( نصب آسان دزدگیر اماکن، از کار انداختن ساده را هم به دنبال دارد!)

خیر. یکی دیگر از تفاوت های متمایز کننده دزدگیر منزل و دزدگیر اماکن پارادوکس، استفاده از تکنولوژی پیشرفته در تجهیزات وایرلس است که طول عمر باطری ها را به حداقل 5/1 تا 2 سال می رساند و در صورتی که سالیانه سرویس دوره ای دزدگیر اماکن پارادوکس انجام شود، هیچوقت پیغام ضعیف شدن باطری هم نخواهید داشت.

اکثر سنسور های حرکتی دزدگیر اماکن پارادوکس ، تشخیص وزن دارند و در صورتی که موجودات جاندار دیگر مانند حشرات و سوسک برای فضای داخلی و یا گربه و پرنده برای فضای بیرونی، در دید سنسور قرار بگیرد آن را خطا نمی زند.

دزدگیر منزل پارادوکس اولین سیستم اعلام سرقت در ایران است که از اپلیکیشن اینترنتی پشتیبانی می کند و شما می توانید با داشتن این اپلیکیشن از هرکجای دنیا با اینترنت به آن دسترسی پیدا کنید و فرمان دهید.

آژیر های پاراهورن دزدگیر منزل پارادوکس دارای باطری بکاپ داخلی می باشند و در صورتی که کابل آن بریده شود، از باطری تغذیه می کند و شروع به آلارم زدن می کند.

مگنت از دو قطعه آهن ربایی تشکیل می شود که یک قطعه روی چارچوب در و یه قطعه روی لنگه درب نصب می شود و در صورتی که بین آنها فاصله بیفتد، دستگاه شروع به آلارم زدن می کند.

بله. پنل های دزدگیر منزل پارادوکس دارای قابلیت نیمه فعال شدن می باشد. در این حالت سنسور هایی که جلوی آنها تردد ندارید را فقط فعال می کنید. 

بله. این قابلیت برای افراد سالمند و کودکان وجود دارد که فقط با فشار دادن دکمه های ریموت علاوه بر کیپد (صفحه کلید ) و اپلیکیشن و ... به دزدگیر منزل فرمان دهند .

دوربین فقط بحث نظارتی دارد که نظارت به تنهایی هیچ عامل بازدارنده ای نمی باشد زیرا با پوشاندن صورت دیگر حتی نظارت هم چاره ساز نیست. ولی تنها راه حلی که برای پیشگیری و جلوگیری از سرقت می تواند مفید باشد، نصب دزدگیر منزل با رعایت استاندارد های لازم می باشد. برای مطالعه توضیحات بیشتر میتوانید به بخش "دوربین یا دزدگیر؟" مراجعه فرمایید.

خیر. دزدگیر منزل پارادوکس دارای باطری بکاپ 7 آمپر 12 ولت می باشد که تا چند ساعت برق دستگاه را تأمین می کند و هیچ نگرانی وجود ندارد.

دزدگیر منزل پارادوکس فوق العاده کم مصرف است و کلا ورودی برق آن نهایت تا 16 ولت می باشد.

فهرست

جستجو

برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم