مفتخریم فرصتی فراهم شد تا بتوانیم تجربه و تخصص دو دهه فعالیت مجموعه پادان الکترونیک را در حوزه خرید دزدگیر

راهنما و توضیحات تکمیلی خرید دزدگیر منزل

مفتخریم فرصتی فراهم شد تا بتوانیم تجربه و تخصص دو دهه فعالیت مجموعه پادان الکترونیک را در حوزه خرید دزدگیر منزل در اختیار شما قرار دهیم، تا بتوانید یک دید واقع بینانه و درست از اینکه چگونه یک دزدگیر منزل را انتخاب کنید، بدست بیاورید.

از مشاور و متخصص کمک بگیرید

در همین ابتدا باید صادقانه خدمتتان عرض کنیم، پروسه خرید دزدگیر منزل یا دزدگیر اماکن اصلاً شباهتی به خرید هایی که قبلاً برا

در همین ابتدا باید صادقانه خدمتتان عرض کنیم، پروسه خرید دزدگیر منزل یا دزدگیر اماکن اصلاً شباهتی به خرید هایی که قبلاً برای کالاهای دیگر انجام می دادید، ندارد! پروسه خرید دزدگیر منزل بسیار تخصصی و حساس است و به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم خودتان بر اساس قیمت یا تبلیغات فروشندگان برندی را انتخاب و خریداری نمایید؛ بلکه شما در این پروسه به افراد و  شرکتهای متخصص این حوزه نیاز خواهید داشت تا پا به پای شما و قدم به قدم،  شما را به سمت خرید دزدگیر منزل بصورت تخصصی هدایت نمایند.

دقت و حوصله به خرج دهید!

شما باید در پروسه خرید دزدگیر منزل کاملاً صبور و دقیق باشید، چراکه از همان نقطه ای که حوصله ما سر می رود، حفره امنیتی برای سارقان باز می شود

شما باید در پروسه خرید دزدگیر منزل کاملاً صبور و دقیق باشید، چراکه از همان نقطه ای که حوصله ما سر می رود، حفره امنیتی برای سارقان باز می شود؛ سعی کنید اطلاعات درخواستی مشاور را جهت خرید دزدگیر منزل به دقت گوش دهید و تا  می توانید درست و دقیق پاسخ دهید. اگر اطلاعاتی را نمی دانید یا شک دارید، بعد از اطمینان از درست بودن آن، به مشاور خود جواب دهید. 

مهمی که باید در انتخاب خود به آن دقت نمایید این است که دزدگیر منزل یک محصول

همچنین در نظر داشته باشید دزدگیر منزل با برندها، کیفیت ها و قیمت های بسیار متنوع در بازار ایران موجود است، نکته مهمی که باید در انتخاب خود به آن دقت نمایید این است که دزدگیر منزل یک محصول و کالای "خدمت محور" است، تفاوت کالای مصرفی و خدمت محور در این است که کالای خدمت محور بدون داشتن خدماتی همچون نصب تخصصی، گارانتی معتبر  و خدمات پس از فروش منظم، عملاً کارایی نخواهد داشت و تنها بودجه و زمان شما را به هدر خواهد داد. بنابر این توصیه می کنیم دزدگیر منزل خود را از شرکتی معتبر که دارای این نوع خدمات می باشد، خریداری نمایید.

اما جهت آشنایی با نحوه انتخاب تجهیزات مناسب دزدگیر منزل، نکات زیر می تواند یک دید کلی به شما ارائه نماید:

در حالت کلی؛ ساختمان ها و اماکن با توجه به معماری، ویلایی بودن یا آپارتمانی، شرایط داخلی، موقعیت خارجی و لوکیشنی که دارند، می توانند یک سری نقط ورودی خطرناک داشته باشند که باید با دزدگیر منزل پوشش داده شوند تا در صورت ورود افراد  غیر مجاز یا سارقان، آنان را تشخیص داده و اقدامات پیشگیرانه قبل از تخریب انجام دهد.

درصورتی که محل نصب دزدگیر منزل ویلایی باشد باید باید راههای احتمالی ورودی به داخل و خارج، شناسایی و سپس برای هر سناریو، سنسورهای مخصوص آن محل را در نظر گرفت تا پوشش کاملی را از محیط داشته باشیم. سنسورهای دزدگیر منزل دارای تنوع بالایی هستند که می توانند داخلی(نصب داخل محیط) یا خارجی (نصب خارج از محیط) باشند.

اگر محل نصب دزدگیر منزل شما، آپارتمان باشد، اینکه در طبقه چندم یک ساختمان واقع شده باشد، همجواری با ملک(ها)، دسترسی پشت بام، تعداد پنجره ها، بالکن ها، درب های ورودی چند مورد باشد و یا  وجود یا عدم وجود بستر کابل کشی و غیره هرکدام از مهمترین عوامل تأثیرگذار در انتخاب انواع دزدگیر منزل می باشند. شرایط خارجی هر ساختمان و اماکنی  نیز مانند جنوبی یا شمالی بودن ملک، موقعیت آن نسبت به کوچه و خیابان و دیدی که از بیرون به منزل می تواند وجود داشته باشد و غیره هم در تعداد و نوع پوشش دزدگیر منزل و دزدگیر اماکن پارادوکس بسیار تاثیر گذار هستند. دزدگیر منزل پارادوکس دارای تنوع کافی بیش از 30 مدل سنسور است که طبق نیاز محیطی( شرایط داخلی و خارجی) می تواند بهترین پوشش را ایجاد کند.

جمع بندی

نتخاب دزدگیر منزل با توجه به محل شما نیازمند مشاوره تخصصی می باشد که ما در مجموعه پادان الکترونیک به

انتخاب دزدگیر منزل با توجه به محل شما نیازمند مشاوره تخصصی می باشد که ما در مجموعه پادان الکترونیک به عنوان نماینده رسمی فروش کمپانی پارادوکس، به صورت کاملاً تخصصی به شما کمک می کنیم تا بتوانید انواع مختلف دزدگیر منزل یا دزدگیر اماکن پارادوکس کانادا را بشناسید، مقایسه نمایید و در نهایت با  توجه به بودجه ای که به آن اختصاص داده اید، بهترین دزدگیر منزل را به صورت کاملاً شخصی سازی شده، انتخاب و خریداری کنید و از آن پس دیگر نگران امنیت منزل خود در زمان عدم حضورتان نباشید.

فهرست

جستجو

برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم