نظارت یا حفاظت، مسأله این است!

امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از تجهیزات امنیتی از جمله دوربین مداربسته گسترش پیدا کرده است. در کشور عزیزمان از سالهای قبل به تدریج استفاده از این نوع تجهیزات رواج یافته و اهمیت استفاده از آنها بیشتر شده است. اما متأسفانه به دلیل اطلاع رسانی ها و مشاوره های غلط، اغلب دوربین مداربسته جهت تأمین امنیت انتخاب می شود اما باید در نظر داشته باشید دوربین مداربسته تنها جنبه نظارتی دارد.  نکته قابل تأمل در این بین این سوال است که:

آیا فقط استفاده از دوربین مداربسته می تواند باعث بازدارندگی از سرقت شود یا خیر؟

جهت پاسخ به این سوال دانستن این نکته ضروریست که سیستم های امنیتی در دو دسته کلی طبقه بندی می شوند و هرکدام به تنهایی نمی توانند نیاز امنیتی کاربران را تأمین نمایند:

سیستم های نظارتی

دوربین مداربسته

سیستم های حفاظتی

دزدگیر، سیستم های اعلام سرقت و ...

در حال حاضر متأسفانه و به اشتباه دوربین مداربسته در دسته حفاظتی قرار گرفته است (اشتباه کاربران و مشاورین)، زیرا دوربین مداربسته تنها نقش نظارتی دارد و کاربر با نصب دوربین مداربسته در محیط می تواند بر آن نظارت داشته باشد و در صورت بروز هر گونه ورود غیر مجاز فقط می تواند فیلم و تصویر آن اتفاق را بازبینی و مشاهده نماید و نهایتاً بتواند بصورت آنلاین و زنده تصاویر را مشاهده نماید اما هیچگونه کنترل و دخالتی در اتفاق روی داده نخواهد داشت. 

!No Face Detected

این اتفاق هنگامی پیچیده و دردسر ساز می شود که درصورت مشخص نبودن چهره سارق، مشاهده تصاویر توسط دوربین مداربسته هیچگونه کمکی به کابر نخواهد کرد.

جهت رفع این نقض بهترین راه حل استفاده همزمان از سیستم های نظارتی (دوربین مداربسته) و حفاظتی (آژیر، سنسورها، دزدگیر و..) می باشد که بصورت 24 ساعته محیط را پایش و کنترل نمایند و حتی به مرکز پلیس مها اعلام سرقت نمایند که این امر نقش حیاتی در جلوگیری از ورود سارقان و حتی به دام انداختن آنها بعد از ورود خواهد داشت.

تجربه سالها مشاوره، طراحی و اجرای سیستم ها نظارتی و حفاظتی در شرکت تأمين تدبير صنيع (پادان الكترونيك) نشان داده است مشاوره صحیح و ترکیب سیستم های دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی می تواند این اطمینان را به کاربر بدهد که امنیت محل مورد نظر تأمین شده است. 

به امید روزی که نیاز به استفاده از این تجهیزات نداشته باشیم و همگی در صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی کنیم.

تجربه خریداران قبلی

Customers testimonial

با محصولات دزدگیر پارادوکس از نزدیک آشنا شوید

تخفیف ویژه خرید حضوری !

ما در محل شرکت تأمین تدبیر صنیع (پادان الکترونیک) فضایی دوستانه و حرفه ای را فراهم آورده ایم تا بتوانیم  اولاً  درک درستی از دغدغه ها و نیازهای امنیتی شما پیدا کنیم، ثانیاً با بررسی تخصصی انواع دزدگیر اماکن پارادوکس به شما کمک کنیم تا بتوانید به راحتی دزدگیر مناسب خود را انتخاب کنید.

همچنین به پاس قدردانی از حضور شما در مجموعه پادان الکترونیک، تخفیف ویژه خرید حضوری دزدگیر پارادوکس تقدیم شما خواهد شد.

امکان آشنایی با محصولات

و مشاوره حضوری در محل شرکت

ابتدا مشاوره تخصصی

سپس فروش محصولات و خدمات امنیتی

راه های ارتباطی

Contact Us

آدرس: میرداماد، میدان مادر (محسنی)، خیابان شاه نظری ، میدان کاظمی، خیابان کاظمی، خیابان داوود گل نبی، پلاک 51، واحد 10، طبقه 5

فهرست

جستجو

برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.