ساخت کشور کانادا

Made in Canada

محصول کانادایی بخرید

یکی از مزیت های رقابتی دزدگیر منزل پارادوکس تولید انحصاری محصولات این کمپانی در کشور کانادا می باشد، که خوشبختانه با وجود تحریم ها، همچنان وارد کشور عزیزمان می شود و تمامی محصولات به صورت اورجینال می باشند. هم چنین برای تطابق اصالت کالا می توان با هر یک از عکس های محصولات در سایت اصلی paradox.com که متعلق به کمپانی پارادوکس می باشد، مقایسه نمود و از اصالت آن اطمینان پیدا کرد. (در صورت مقایسه با نمونه های کپی و فیک، تفاوت قابل محسوس در کیس، بورد و کیفیت ساخت آنها مشاهده می شود) . همچنین استراتژی بازار این کمپانی، تولید دزدگیر اماکن با کیفیت و نوآورانه می باشد وهیچگونه تولیدی در کشورهای منطقه ما از جمله چین ندارد.

 شرکت تأمين تدبير صنيع با برند تجاري پادان الكترونيك نیز به عنوان نماینده رسمی فروش سیستم دزدگیر پارادوکس و در راستای اجرای استراژی کمپانی پارادوکس، در پروژه های امنیتی خود از محصولات اورجینال این کمپانی که مستقیماً از کارخانه مونترال تأمین می گردد، استفاده می نماید.

پلیس شخصی شما

Your Personal Police

با پارادوکس پلیس شخصی داشته باشید!

پارادوکس تنها برند تأیید شده مرکز پلیس درایران

دزدگیر منزل پارادوکس تنها برند مورد تایید مرکز آلارم کشور می باشد که با پرداخت اشتراک سالیانه به مرکز و با شرایط و چارچوب های مورد تایید آن سازمان، می توان از سیستم دزدگیر اماکن پارادوکس به طوری استفاده کرد که در صورت هرگونه آلارم،به صورت 24 ساعته و در کوتاه ترین زمان، نیروی پلیس در محل حضور داشته باشد. البته به جز طلافروشی ها و صرافی ها و بانک ها که برای کسب جواز الزام به نصب این سیستم دارند، بقیه اماکن با آگاهی از چارچوب های مرکز می توانند به صورت اختیاری از این قابلیت در صورت تمایل استفاده نمایند. 

مرکز آلارم به محض دریافت هشدار الکترونیکی، صحت آن‌را احراز و در کسری از ثانیه به شما و مبادی امدادی از جمله پلیس اطلاع‌رسانی می‌نماید.

سیستم اینترنتی

Online system

با پارادوکس بدون نگرانی به مسافرت بروید

پارادوکس اولین برند دزدگیر اینترنتی در ایران

تمامی برندهای دزدگیر اماکن در ایران مجهز به دو سیستم اعلام تلفن شهری و سیم کارتی موبایل هستند اما دزدگیر منزل پارادوکس اولین برندی است که علاوه بر این دور روش، سیستم اعلام و مانیتورینگ اینترنتی را داراست. این یک مزیت برای آن دسته از کاربرانی است که با توجه به شغل و شرایط زندگی خود امکان حضور مداوم در محل را ندارند و می توانند با استفاده از اپلیکیشن های منحصر به فرد  Insite GOLD  و BlueEye  پارادوکس بصورت آنلاین و شبانه روزی از وضعیت امنیتی منزل یا محل کار خود مطلع باشند و در صورت نیاز سیستم را رصد، کنترل، فعال یا غیر فعال نمایند. همچنین در صورت ورود غیر مجاز به محل و به صدا در آمدن آژیر، گوشی موبایل شروع به آژیر کشیدن می کند.

غیرقابل نفوذ و هک

Encrypted & Impenetrable

پارادوکس: غیرقابل نفوذ، بدون از کارافتادن

سیستم های وایرلس دزدگیر اماکن پارادوکس مانند ریموت کنترل ها به صورتی طراحی شده اند که قابل کپی نیستند و شماره سریال هر یک از آنها در سیستم باید تعریف گردند و سیستم کد گزاری آن به صورتی است که هر دفعه یک کد به دستگاه ارسال میکند و در صورت دسترسی به فرکانس آنها ( از طریق فرکانس ریدر و... ) دستگاه 2 مرتبه یک کد را نمی پذیرد و غیر قابل هک می باشند.

همچنین  سایر سیستم های وایرلس آن، مانند سنسور ها و آژیر از طریق شماره سریال در سیستم تعریف می شوند و ارسال و دریافت فرکانس فقط بین سیستم های تعریف شده اتفاق می افتد و از هک و اختلال جلوگیری میکند.

 هم چنین سیستم های اعلام سرقت با سیم پارادوکس، با قطع هر کابلی توسط عامل خارجی فعال شده و به هیچ عنوان از کار نمی افتد، همچنین سیستم دزدگیر منزل وایرلس پارادوکس نیز بصورت پیشرفته رمزنگاری شده است . ریموت کنترل دستگاه تنها با استفاده از شماره سریال به سیستم متصل می شود و هربار با تولید کد یکتا با سیستم تعامل می کند، به این ترتیب مزاحمان بالقوه قادر به ورود بین دو ارتباط و کپی ریموت نخواهند بود.

بدون نیاز به منبع تغذیه

No power supply required

نگران از کار افتادن آژیر نباشید

در معرض دید قرار گرفتن آژیر یک عامل بازدارنده بسیار مهم می باشد که طی آمار های ثبت شده، نمایش آژیر تا حد بسیار زیادی از ورود سارقین جلوگیری به عمل می آورد. برای مثال فلاشر در آژیر یک عامل بازدارنده مهم می تواند باشد که سارق را متوجه نصب آژیر و آگاه از وجود سیستم دزدگیر اماکن می کند که خوشبختانه سارق را از ورود و هرگونه اقدامی باز می دارد.

قرار دادن آژیر در معرض دید ممکن است نگرانی هایی برای کاربران محترم ایجاد کند مانند: قطع کابل آژیر، تخریب آژیر به دلیل در دسترس بودن، باز کردن درب آژیر و یا کندن آژیر و انهدام آن که آژیر های پارادوکس و پاراهورن به صورت کامل این مشکلات را پیش بینی کرده و راه های مقابله با آن را تعبیه کرده است.

آژیر های بی سیم دزدگیر منزل پارادوکس که بدون نیاز به منبع تغذیه خارجی عمل میکنند، دارای تمپر در قسمت درب و بدنه می باشند که از هرگونه نفوذ برای بازکردن درب آن یا کندن از روی دیوار، جلوگیری میکند و به محض اقدام، شروع به آژیر کشیدن می کنند.

آژیر های با سیم پاراهورن، با داشتن باطری بکاپ داخلی، و تمپر روی درب و بدنه کاملاً غیر قابل نفوذ می باشند و در صورتی که فرد غیر مجاز اقدام به قطع کردن کابل آن کند، آژیر با استفاده از تغذیه از باطری به صدا در آمده و از ادامه خرابکاری جلوگیری به عمل می آورد. همچنین وجود تمپر روی درب و بدنه آن نیز، در صورت باز شدن درب آژیر یا کنده شدن از روی دیوار، باعث به صدا در آمدن آژیر میگردد.

بدون آژیر کاذب

Zero false alarm

با پارادوکس نگران آژیر کشیدن اشتباه نباشید

با استفاده از سنسورهای وزنیPet immunity ،هیچ آلارم کاذبی نخواهید داشت.

سنسور های پارادوکس با داشتن امکان تشخیص حیوانات خانگی می تواند از بروز آلارم کاذب جلوگیری کند. دزدگیر پارادوکس اولین و اختصاصی ترین سنسور های وزنی برای فضای داخلی و خارجی را دارا می باشد که دارای قابلیت تشخیص وزن و یا حساسیت های قابل تنظیم می باشد که این قابلیت ها، آلارم های کاذب ناشی از حرکت های غیر انسانی مانند حشرات، سوسک و ... در محیط های داخلی و حرکت حیوانات مانند پرنده ها، گربه و ... را در محیط های خارجی، نزدیک به صفر می رساند.

همچنین  پارادوکس با داشتن بیش از 30 مدل سنسور این امکان را فراهم می آورد که برای هر محیط داخلی یا خارجی با توجه به شرایط محیطی آنجا کاربری ایده آل را به ارمغان بیاورد.

2 حسگر دو عنصری دزدگیر پارادوکس با استفاده از ترکیبی از اپتیک پیشرفته و فناوری های پردازش دیجیتال، از فعال شدن بی مورد آژیر و ایجاد مزاحمت برای دیگر ساکنین نزدیک به محل را جلوگیری می نماید.

راحتی استفاده برای تمامی سنین

User Friendly for all family members

کار با پارادوکس را به سادگی به خانواده آموزش دهید

یکی از دغدغه های کاربران مخصوصاً کودکان، سالخوردگان و افراد کم اطلاع از نظر فنی، میزان پیچیدگی کار با تجهیرات سخت افزاری و نرم افزاری دزدگیر اماکن است، اما با طراحی نوآورانه و ساده رابط های کاربری بر روی ریموت کنترل، کیپد و اپلیکیشن اینترنتی دزدگیر پارادوکس ، تمام اعضای خانواده بدون داشتن دانش فنی به راحتی با آن تعامل خواهند کرد.

همیشه فعال

Powerful backup battery

پارادوکس : همیشه فعال

یکی از ویژگی های دزدگیر پارادوکس، دارا بودن باطری بکاپ است که  با قطع شدن برق، تا 8 ساعت سیستم دزدگیر پارادوکس را فعال نگه می دارد، بنابراین در شرایطی که برق شهری به هر دلیلی قطع شود، سیستم دزدگیر پارادوکس همچنان فعال خواهد بود و به اطلاع کاربر می رساند.

فقط دوربین کافی نیست!

!cctv is not enough

تجربه خریداران قبلی

Customers testimonial

با محصولات دزدگیر پارادوکس از نزدیک آشنا شوید

تخفیف ویژه خرید حضوری !

ما در محل شرکت تأمین تدبیر صنیع (پادان الکترونیک) فضایی دوستانه و حرفه ای را فراهم آورده ایم تا بتوانیم  اولاً  درک درستی از دغدغه ها و نیازهای امنیتی شما پیدا کنیم، ثانیاً با بررسی تخصصی انواع دزدگیر اماکن پارادوکس به شما کمک کنیم تا بتوانید به راحتی دزدگیر مناسب خود را انتخاب کنید.

همچنین به پاس قدردانی از حضور شما در مجموعه پادان الکترونیک، تخفیف ویژه خرید حضوری دزدگیر پارادوکس تقدیم شما خواهد شد.

امکان آشنایی با محصولات

و مشاوره حضوری در محل شرکت

ابتدا مشاوره تخصصی

سپس فروش محصولات و خدمات امنیتی

راه های ارتباطی

Contact Us

آدرس: میرداماد، میدان مادر (محسنی)، خیابان شاه نظری ، میدان کاظمی، خیابان کاظمی، خیابان داوود گل نبی، پلاک 51، واحد 10، طبقه 5

فهرست

جستجو

برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم