بررسی تخصصی چشمی پارادوکس مدل NV35

نویسنده: شهریار جابری دربندی دسته: معرفی تجهیزات پارادوکس تاریخ: دیدگاه: 0 بازدید: 2423

بررسی تخصصی چشمی NV35 دزدگیر پارادوکس

دتکتور حرکتی پارادوکس مدل NV35 مناسب برای محیط های داخلی و خارجی می باشد و کار آن ایجاد یک پرده از اشعه می باشد که موارد استفاده آن می تواند برای پنجره ها و درب ها باشد .

این چشمی دارای دو حسگر مجزا از هم بوده و در مقابل پوشانده شدن حساس است .

قابلیت فوق العاده و جالب دیگری که این چشمی دارد ، تشخیص حیوانات خانگی مثل سگ و گربه است و در هنگام حرکت این حیوانات از مقابل این چشمی ها ، تشخیص داده خواهند شد و سیستم دزدگیر به صدا در نمی آید .

مدل های مختلف این سری از چشمی ها :

- NV35M

- NV35MX

- NV35MR

دمای مناسب جهت کارکرد مفید این چشمی در محیط های داخلی و خارجی از منفی 35 درجه تا مثبت 60 درجه سانتیگراد می باشد.

این چشمی توسط کابل به پنل مورد نظر متصل می شود و در مدل NV35MR می توانید به صورت بی سیم (wireless) به کنترل پنل های سری Magellan متصل کنید.

چشمی NV35 به صورت سیمی و در حالت BUS (سری) به کنترل پنل های EVO متصل می شود. این نوع از چشمی های پارادوکس دارای 3 عدد دیپ سوئیچ است و در حالت معمولی همه آنها روی حالت خاموش (به سمت بالا) قرار دارند ، و در این حالت فاصله دید و پوشش اشعه منتشر شده از این چشمی ها تا 5/7 متر است که با کشیدن کلید وسطی سوئیچ به سمت پایین داخل چشمی ، (در واقع فعال کردن حالت شارپ sharp ) فاصله برد تشخیص و انتشار اشعه چشمی ، تا 10 متر افزایش پیدا خواهد کرد ، همچنین داخل این چشمی (روی برد دتکتور) یک پیچ ولوم قرار دارد که می توانید با چرخاندن آن میزان حساسیت آن را کاهش یا افزایش داد.

همانطور که گفته شد ، دیپ سوئیچ تعبیه شده داخل این چشمی (روی برد دتکتور) سه قسمت دارد که از یکدیگر مجزا هستند.

کلید اول که شماره 1 روی آن نوشته شده، مربوط به روشن یا خاموش کردن چراغ LED روی کاور چشمی است که در صورت لزوم می توانید آن را خاموش کنید، چون در حالت پیش فرض چراغ روی کاور آن روشن است.

کلید دوم یا همان وسطی ، برای فعال یا غیرفعال کردن حالت تشخیص حیوانات خانگی است. که بسته به نیاز خود می توانید آن را فعال یا غیرفعال کنید. پیشنهاد می شود که اگر در منزل یا محلی این چشمی را نصب کرده اید ، حیوان خانگی ندارید، این قابلیت را غیرفعال کنید.

کلید سوم برای تغییر طول موج فرکانس اشعه دتکتور است که می توانید موج آن را روی 433 مگاهرتز یا 868 مگاهرتز قرار دهید.

به صورت پیش فرض طول موج آن روی 433 مگاهرتز می باشد.

شعار تبلیغاتی کمپانی پارادوکس کانادا برای این محصول این است :

یک چشمی کوچک با امکانات بزرگ

ساده سریع قابل اعتماد

 

دیدگاه خود را بنویسید